Co vás nejčastěji zajímá?
Zde naleznete odpovědi na základní otázky. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás, prosím, obrátit, moc rádi vám odpovíme.

obecné dotazy

S čím začínáme pracovat?

Grafický návrh oznámení je základní položka Vaší objednávky. Většinou pro Vás připravujeme 3 návrhy dle Vašeho zadání. Připravíme pro vás návrh satebního oznámení včetně doplňkových karet nebo průvodního dopisu, vlastní obálky třeba s předepsanými adresami nebo jmény Vašich hostů, Vaše speciální ozdobné známky nebo samolepky či razítko nebo pečet k dokončení obálky. Po odsouhlasení se vybraný návrh rozpracovává do ostatních tiskovin abychom zachovali jednotný grafický styl Vaší svatby.

Kolik stojí svatební oznámení?

Cena se vždy odvíjí od počtu kusů, složitosti oznámení (zda jde jen o jednu kartu nebo více karet spojených, zda se vyřezává či skládá složitější tvar...) a zvolené technologii. Obecně lze říci, že oznámení může stát od 20Kč do 300Kč za kus, horní hranice samozřejmě není nikdy uzavřená. Vždy jsme ale schopi vymyslet kreativní řešení na míru vašim požadavkům i finančním možnostem.

Co vše můžete nabídnout jako ostatní svatební tiskoviny?

Převážně začínáme vším, co svatebčany informuje o průběhu obřadu nebo jim pomáhá v orientaci na místě. Patří sem například program svatebního dne, jmenovky k obřadu, jmenovky na hostinu, zasedací pořádek, svatební menu, číslování stolů. Jako milou pozornost pro svatební hosty rádi připravujeme krabičky na dárky různých tvarů i velikostí, etikety na svatební vína a pralinky, děkovné kartičky apod. Hezkou vzpomínkou pro novomanžele jsou pak knihy hostů a fotoknihy.

K čemu je svatební web?

Pokud potřebujete hosty informovat o všem důležitém na jednom místě, je svatební web ideální variantou. Informace lze průběžně doplňovat a aktualizovat dle vašich potřeb, svatebčané tak budou mít vždy čerstvé informace.

kontaktujte nás

  • telefon
    00420 736 627 872
  • Email
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.